WEB YAZILIM

İzmir Web Yazılım Hizmetleri

Web Yazılım Nedir?

Web yazılımı, daha çok kullanıcılara hitap edebilmek amacı ile sitenin ara yüzünün geliştirilmesi anlamında kullanılabilmektedir. Web yazılımı yapılırken iki aşama mevcuttur. İlki, kullanıcıların görebildikleridir. Bu aşama içerisinde tamamen siteye giriş yapıldığındaki ara yüz geliştirilmektedir. Logolar, renklerin kullanımı, kolay erişim gibi detaylar ilk aşamada gerçekleştirilmektedir. Bir diğer aşama ise site kullanıcılarının pek göremediği detaylardır.

Bu detaylar da daha çok kullanıcıların site içerisinde daha hızlı bir şekilde işlem yapabilmesini sağlamaktadır. Siteye verilen bilgilerin korunması, yapılan tüm işlemlerin güvenilir bir şekilde saklanması tamamen web yazılım biçimine, şekline ve profesyonelliğine göre değişiklik göstermektedir. Siteye bağlanan kişilerin fark edemedikleri bu süreç içerisinde oldukça sıkı bir çalışma yapılmakta ve taban güvenilirlikli bir şekilde dizayn edilmektedir. Bu sayede siteyi kullanan kişilerin işlemlerini yüksek hızda gerçekleştirmeleri ve giriş bilgilerinin veyahut da yaptıkları işlemlerinin güvenilir bir şekilde korunması mümkün kılınmaktadır.

Web Yazılım Çeşitleri

Web yazılım çeşitlerinin ortaya çıkması ile birlikte HTML. ile hazırlanmış olan sayfalara daha farklı ve çeşitli özellikler katılmaya başlanmıştır. ASP, PHP, Flash, Java Script gibi birbirinden farklı web yazılım çeşitleri ile birlikte site sahipleri site içerisinde daha fonksiyonlu hizmetler oluşturabilmektedirler. Bu sayede site içerisinde daha fazla çeşitlilik oluşturulmakta ve doğal olarak siteye daha fazla sayıda kullanıcı çekilmektedir. Farklı yöntemler ile müşterilerine geri dönüş yapmayı ve tekrardan geri bildirim almayı amaçlayan siteler bu ve bunun gibi yazılım çeşitleri ile diğer sitelere nazaran bir adım daha ileri gitmektedir.

Web Yazılım Hizmetleri

Firmamız, uzun yıllardır İzmir Alsancak'ta müşterilerine hizmet vermektedir. Web yazılımı, web tasarımı işlerine ek olarak çeşitli bilişim hizmetleri de firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. İstek doğrultusunda oluşturulan web yazılımları sayesinde site tasarımı tamamen site sahibinin isteğine göre dizayn edilmektedir. Kullanılmakta olan son teknoloji programlar ve deneyimli çalışanlar sayesinde kısa süreler içerisinde site tasarımları ve yazılımları sonuçlandırılmaktadır. Yapılan işlemler sonrasında tarafımızdan tüm müşterilere destek verilmeye devam edilmektedir. İzmir’de kurulup Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet vermeyi sürdüren firmamızı tercih ederek, kaliteli ve zengin içerikli bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

TÜM OTEL YÖNETİMİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

YENİ NESİL WEB TABANLI OTEL PROGRAMI

Konaklama sektörüne hizmet veren işletmelerin işlerini kolaylaştırıp misafir odaklı bir sistemde birleştiren MEGASUITE, misafirlerinizin giriş çıkış kayıt işlemleri, kimlik bildirimi, rezervasyon takibi, odaların anlık durumları ve daha birçok detayı online olarak takip edebileceğiniz yeni nesil web tabanlı müşteri takip ve otel yönetim otomasyonudur.