MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

İzmir Mobil Uygulama Geliştirme

İnternet dünyasında, özellikle e-ticaret uygulamalarında, mobil uyumlu tasarım işlemleri, bu gün bütün kurumların ihtiyacı haline gelmiştir. Android telefon kullanımının hızla arttığını var sayarsak, mobil uygulamaları gün geçtikçe daha önemli bir hale gelmektedir. Pratik ve etkili mobil uygulamaları ile e-ticaret sitelerinin ziyaretçi sayısı, azımsanmayacak kadar artmaktadır.

Dünyaya Açılan Kapı

Mobil uygulama yöntemleri konusunda uzman olan firmamız, ticaret sayfanıza kolay ve etkili bir şekilde ulaşımı sağlamak için, en iyi çalışmaları sizler için hazırlamaktadır. 2016 yılı itibariyle 2 milyar yeni android telefon satışa çıktı. Durum böyle olunca, bir firma için mobil uygulamaları büyük önem arz ediyor. Android, Apple IOS ve Windows tabanlı telefonlar için birçok uygulama şekilleri vardır. Objective C, Swift Xcode, Java, C++, ve phyton gibi konularda uzman olan firmamız, ticaret hacimi günden güne katlamaya devam eden mobil uyumlu web tasarım işlemleriyle, istediğiniz mükemmel ve etkili çözümleri bir araya getirmektedir. En iyi mobil uygulama geliştirme yöntemlerini geliştiren firmamız, başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Mobil Uygulamaları

Alpha Anywhere, çevirim dışı çalışabilecek hibrit mobil uygulamaları yapabilen bir seçenektir. App Press, web tabanlıdır ve kod yazma işlemi gerektirmeyen bir uygulamadır. Each scape, bulut tabanlı ve sürükle bırak tarzı bir uygulamadır. Bunlar gibi birçok uygulama konusunda firmamız, istediğiniz etkili çalışmaları pratik bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Google store reklam menüleriyle tüm dünyaya kısa zamanda reklam verebilirsiniz. Mobil uygulamaları, tablet, pc ve diğer seçeneklere göre bu gün en çok tercih edilen uygulamalardır. Bu gün için yeni nesil telefonlar, insanların bir organı haline gelmiştir. Artık bütün zihinsel programlar telefonlarla yapılmaktadır.

Kaydetme arama ve eğlence gibi birçok konu telefonlarla çözümlenmektedir. İletişimde devrim haline gelen android uygulamaları, ticaret dünyasında da kolaylıklar sağlamıştır. Kurumlarda personel arası ilişkiler, duyurular ve reklamlar, mobil uygulamaları ile daha kolay hale gelmiştir. Firmamız, mobil uygulama hizmetleriyle, daha hızlı bir şekilde piyasada tanınmanızı sağlamaktadır. Mobil uyumlu site çalışmalarıyla, sitenizin ziyaretçi sayısı, azımsanmayacak kadar artacaktır. Bunun sonucunda satışınız artmaya başlayacaktır. Bu konuda uzman olan personelimiz, sizin için en etkili çözümleri sunacaktır.

TÜM OTEL YÖNETİMİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

YENİ NESİL WEB TABANLI OTEL PROGRAMI

Konaklama sektörüne hizmet veren işletmelerin işlerini kolaylaştırıp misafir odaklı bir sistemde birleştiren MEGASUITE, misafirlerinizin giriş çıkış kayıt işlemleri, kimlik bildirimi, rezervasyon takibi, odaların anlık durumları ve daha birçok detayı online olarak takip edebileceğiniz yeni nesil web tabanlı müşteri takip ve otel yönetim otomasyonudur.