İzmir Web Tasarım Hizmetleri
İZMİR WEB TASARIM HİZMETLERİ


WEB TASARIM

Kurumlar ya da özel kişilere ait bilgilerin, özel projelerin veya etkileşimlerin internet ortamına aktarılması için web tasarıma ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyacı gidermek adına verilen web tasarım hizmetleri, firmaların ya da kişilerin tanıtım yapmalarına imkan verir.

Detaylı Bilgi
İzmir Web Yazılım Hizmetleri
İZMİR WEB YAZILIM HİZMETLERİ


WEB YAZILIM

Web yazılımı, daha çok kullanıcılara hitap edebilmek amacı ile sitenin ara yüzünün geliştirilmesi anlamında kullanılabilmektedir. Web yazılımı yapılırken iki aşama mevcuttur. İlki, kullanıcıların görebildikleridir. Bu aşama içerisinde tamamen siteye giriş yapıldığındaki ara yüz geliştirilmektedir.

Detaylı Bilgi
İzmir E-Ticaret Sistemleri
İZMİR E-TİCARET SİTELERİ


E-TİCARET SİTELERİ

Ticaret dünyasının hızlı ve etkili bir şekilde gelişmesini sağlayan web tasarım işlemleri, e-ticaret sektörünün gelişmesinde ciddi bir rol oynamıştır. Bu sektörde adını duyuran firmamız, sizi kısa zamanda dijital ticaret dünyasında önemli bir konuma getirecektir.

Detaylı Bilgi
İzmir Mobil Uygulama Geliştirme
İZMİR MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME


MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

İnternet dünyasında, özellikle e-ticaret uygulamalarında, mobil uyumlu tasarım işlemleri, bu gün bütün kurumların ihtiyacı haline gelmiştir. Android telefon kullanımının hızla arttığını var sayarsak, mobil uygulamaları gün geçtikçe daha önemli bir hale gelmektedir.

Detaylı Bilgi
İzmir Yazılım Geliştirme
İZMİR SEKTÖREL YAZILIM GELİŞTİRME


YAZILIM GELİŞTİRME

Yazılım hizmeti, karmaşık hesaplamaları, saatler süren kayıt işlemlerini ve otomatik mail işlemlerini sizin yerinize yapmaktadır. Bu gün ticaret dünyasında, pratik ve hızlı yöntemler, sağlıklı ve sorunsuz programlar, büyük bir ilgi görmektedir.

Detaylı Bilgi
İzmir Yazılım Geliştirme
İZMİR SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ


SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya, günlük yaşantımızın bir parçadır. Ticaret dünyasında, insanların bir araya geldiği noktalarda reklam yapmak, önemli bir konudur. Sosyal medya anlayışının ortaya çıkması ile birlikte, insanlarla en iyi şekilde iletişim kurarak satışlarını artırmak isteyen firma sahipleri, sosyal medya konusunda uzman olan kişileri tercih etmeye başlamıştır.

Detaylı Bilgi
İzmir Arama Motoru Optimizasyonu SEO
İZMİR ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)


ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

İnternet üzerinden yapılan her türlü reklam ve işlemler artık gelişen teknoloji sayesinde çok hızlı bir şekilde milyonlara ulaşmaktadır. Hedef kitleye ulaşabilmek için arama motoru optimizasyonu oldukça önemlidir. Bu konuda profesyonel destek alınması firmaların bir adım daha önde olması anlamına gelmektedir.

Detaylı Bilgi
İzmir Grafik Tasarım Hizmetleri
İZMİR GRAFİK TASARIM HİZMETLERİ


GRAFİK TASARIM HİZMETLERİ

Firmamızın profesyonel ve yenilikçi grafik tasarım hizmetleri ile kurumsal kimliğinize katkı sağlayacak görsel çalışmalarımızı sunuyoruz. Logo, afiş, tabela ve talep edeceğiniz tüm ürün ve hizmetler adına alanında eğitimli, uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışıyoruz.

Detaylı Bilgi
İzmir Fotoğraf ve Video Çekimi - Tanıtım Filmi Hazırlama
İZMİR ÜRÜN KATALOG FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ


ÜRÜN KATALOG FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ

Günümüz teknolojisi ile birlikte tamamen profesyonel kişiler bünyesinde gerçekleştirilen tanıtım filmleri program dahilinde gerçekleştirilmektedir. Öncelikle filminin çekileceği mekan ayarlamalı ve bu mekanın durumuna göre gerekli olan ekipman da buna göre hazır edilmelidir.

Detaylı Bilgi
İzmir Google Ads İnternet Reklamcılığı
İZMİR GOOGLE ADS İNTERNET REKLAMCILIĞI


GOOGLE ADS İNTERNET REKLAMCILIĞI

Dijital reklam çalışmaları, günümüzün en etkili reklam aracıdır. Broşür dağıtma ve benzeri eski reklam usullerinin tarih olduğu günümüzde, Google Ads reklam seçenekleri, kısa zamanda milyonlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Dünyaya açıldığınız zaman, milyarlara ulaşma ihtimaliniz bile vardır.

Detaylı Bilgi
İzmir Marka Danışmanlığı ve Kurumsal Kimlik Tasarımı
İZMİR MARKA DANIŞMANLIĞI VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI


MARKA DANIŞMANLIĞI / KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Marka danışmanlığı, firmaların sektör içerisinde pazarlama ve reklam faktörlerini dikkate alarak, tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünün en etkin şekilde pazarlamasının yapılmasını sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi
İzmir İçerik Yönetim Sistemleri CMS
İZMİR İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ


İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ

İçerik yönetim sistemi, webmasterlerin kullandığı kodları kullanmadan site yönetim olanakları sağlamaktadır. İYS ve CMS olarak adlandırılan bu sistemin amacı, makale, yazı, resim, banner ve benzeri birçok verinin anlık yüklenmesini sağlamaktır.

Detaylı Bilgi
İzmir Metin Yazarlığı - SEO Uyumlu Makale
İZMİR METİN YAZARLIĞI HİZMETİ


METİN YAZARLIĞI - SEO UYUMLU MAKALE

İnternetin kullanımının her geçen gün büyük bir hızla artmasından dolayı her ay yüz binlerce site kullanıma girmektedir. Fakat alt yapı tasarımlarından çok, içerik bakımından zengin olan siteler tercih edilmektedir. Bu sebeple de çeşitli alanlarda paylaşım yapan ve içeriği zengin olan web siteleri diğer sitelerden daha fazla tıklanmaktadır.

Detaylı Bilgi
İzmir Alan Adı Tescil Domain Hizmetleri
İZMİR ALAN ADI (DOMAIN) TESCİL HİZMETLERİ


ALAN ADI (DOMAIN) TESCİL VE YÖNETİMİ

Teknoloji çağının olmazsa olmazlarından biri de web siteleridir. Özellikle ürettiği mal ya da hizmetleri daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyen pek çok kurum ve kuruluş bu uygulamalardan mutlaka yararlanmak durumundadır. Bunun için ise mutlaka bir domain almak durumundadır.

Detaylı Bilgi
İzmir Kurumsal Web Barındırma Hosting Hizmetleri
İZMİR KURUMSAL WEB BARINDIRMA (HOSTING) HİZMETLERİ


KURUMSAL WEB BARINDIRMA (HOSTING) HİZMETLERİ

Özel olarak hazırlanmış olan web sayfalarını yüklemek adına ihtiyaç duyulan alanlar sunucu denen sistemler üzerinde yaratılmaktadır. Özel olarak ayrılmış olan sunucular üzerindeki bu alana ise web hosting denir.

Detaylı Bilgi
İzmir Marka Patent ve Tescil Çözümleri
İZMİR MARKA PATENT VE TESCİL ÇÖZÜMLERİ


MARKA PATENT VE TESCİL ÇÖZÜMLERİ

Marka tescili üreticiler için son derece büyük önem arz etmektedir. Her ürünün ve her şirketin marka olamayacağı gibi, bazı ürünlerin ve hizmetlerin markalı olarak satışının yapılması gerekmektedir. Sıradan bir iş yapan bir firmanın kendi adına marka tescili yapmasına gerek yoktur.

Detaylı Bilgi
İzmir Bilişim Teknik Destek Servis Hizmetleri
İZMİR BİLİŞİM TEKNİK DESTEK


BİLİŞİM TEKNİK DESTEK

Bilgisayar çağında yaşadığımız için sürekli teknolojik aletlerle iç içeyizdir. Dolayısıyla teknolojik cihazların hayatımızdaki varlığı da son derece önemlidir. Bu sektörde deneyimli olan ekibimiz bilişim konusundaki destek hizmetlerini en kaliteli şekilde müşterilerine vermektedir.

Detaylı Bilgi

TÜM OTEL YÖNETİMİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

YENİ NESİL WEB TABANLI OTEL PROGRAMI

Konaklama sektörüne hizmet veren işletmelerin işlerini kolaylaştırıp misafir odaklı bir sistemde birleştiren MEGASUITE, misafirlerinizin giriş çıkış kayıt işlemleri, kimlik bildirimi, rezervasyon takibi, odaların anlık durumları ve daha birçok detayı online olarak takip edebileceğiniz yeni nesil web tabanlı müşteri takip ve otel yönetim otomasyonudur.