İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ

İzmir CMS İçerik Yönetim Sistemleri

İçerik yönetim sistemi, webmasterlerin kullandığı kodları kullanmadan site yönetim olanakları sağlamaktadır. İYS ve CMS olarak adlandırılan bu sistemin amacı, makale, yazı, resim, banner ve benzeri birçok verinin anlık yüklenmesini sağlamaktır. Kod çalışmalarıyla, firma sahiplerine çalışan uzman kişiler, değişiklikleri sağlamak için saatlerini veriyordu. Bazen kod çalışmaları sitenin yapısına da zarar verebilmekteydi. İçerik yönetim sistemi seçeneği ile anlık değişiklik yapma imkanları meydana geldi. Zaman kaybetmeden, istediğiniz değişikliği çok kolay bir şekilde bu sistemle gerçekleştirebiliyorsunuz. Şirketimiz, içerik yönetim sistemi çalışmalarıyla, site yönetimini çok daha kolay hale getirmektedir.

CMS yani içerik yönetim sistemini bölümleri vardır. ECMS ( şirketlerin kullandığı CMS), WCMS ( fazla detaylı özellikleri olmayan bir sistem), DMS (dosya içerik sistemi), MCMS (Mobil uygulama), CCMS (bileşen içerikleri yönetme), MCMS (film, müzik ve resim içerikler için) gibi bölümlere ayrılmaktadır. Bütün bu konular hakkında firmamız, etkili içerik yönetim sistemi uygulamaktadır. Bu uygulama yöneticilere ve alt yöneticilere yöneliktir. Rol tabanlıdır yani yöneticiler, onaylayanlar gibi bölümleri vardır. İstatistiklere ve formlara siteden ulaşılabilir. Yetki değişikliği yapılabilir. Yeni yazılımlara uyum sağlayan içerik yönetim sistemi, Kullanıcı ara yüzü değiştirilebilir. Dil seçenekleri vardır. Ayrıca istediğiniz raporlama işlemi gerçekleştirilebilir. Kullanışlı özellikleriyle içerik yönetim sistemi çalışmaları, firma işleyişini daha pratik hale getirecektir.

Sitede yapılmasını istediğiniz değişiklikler, bu sistemle anlık olarak gerçekleştirilebilir. Resim, müzik, yazı ve benzeri birçok kategoride, istediğiniz değişiklikleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Pratik ve kısa yollar, firmaların çalışma sistemini daha da hızlandırmaktadır. Saatler süren içerik değiştirme işlemleri ve değişiklikler, yöneticiler için çok kolay hale gelmektedir. Bu konuda profesyonel çözümleri ve güncel değişimleri takip eden firmamız, yeni ve etkili sistemleri hemen sunmaktadır. Birinci sınıf çözüm yöntemleriyle, yazılım dünyasından beklediğiniz bütün etkili çalışmaları, kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Orjinal içerikleri her zaman için üst sıralara çıkaran arama motorları, her zaman içerik değiştiren ve kendini yenileyen siteleri tercih etmektedir. Hızlı içerik değiştirme yöntemleri, bu kategoride üst sıralara çıkmanızı sağlayacaktır. İçerik yönetim sistemi çalışmalarıyla, sitenizin güncellenmesi daha hızlı ve daha pratik hale gelecektir.

TÜM OTEL YÖNETİMİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

YENİ NESİL WEB TABANLI OTEL PROGRAMI

Konaklama sektörüne hizmet veren işletmelerin işlerini kolaylaştırıp misafir odaklı bir sistemde birleştiren MEGASUITE, misafirlerinizin giriş çıkış kayıt işlemleri, kimlik bildirimi, rezervasyon takibi, odaların anlık durumları ve daha birçok detayı online olarak takip edebileceğiniz yeni nesil web tabanlı müşteri takip ve otel yönetim otomasyonudur.