ÜRÜN KATALOG FOTOĞRAF ÇEKİMİ VE TANITIM VIDEOSU HAZIRLAMA

İzmir Fotoğraf ve Video Çekimleri

Günümüz teknolojisi ile birlikte tamamen profesyonel kişiler bünyesinde gerçekleştirilen tanıtım filmleri program dahilinde gerçekleştirilmektedir. Öncelikle filminin çekileceği mekan ayarlamalı ve bu mekanın durumuna göre gerekli olan ekipman da buna göre hazır edilmelidir. Doğru ekipman listesi sayesinde daha estetik ve daha kaliteli çekimler gerçekleştirilebilir. Bu yüzden alanında tecrübeli kişiler ile fotoğraf ve video çekimi ile birlikte tanıtım filmlerini yapmak, hem prestij açısından hem de insanlara daha doğru bir şekilde ulaşma adına büyük bir önem taşır. Özellikle bütün bu altyapılar tamamlandıktan sonra yapılacak iş ile ilgili mutlaka en doğru fikir ortaya çıkarılmalıdır. Bu sayede izleyicilerin akılda kalmasına imkan tanıma şansı bulunabilir ve sıradan bir film olmaktan çıkması sağlanabilir.

Profesyonel Anlamda Senaryo ve Çekim

Özellikle video ve film tanıtımları kapsamında mutlaka senaryonun planlı bir biçimde hazırlanması gerekmektedir. Oyuncuların neler yapması gerektiği ve seslendirme metni gibi detaylar senaryo üzerinde eksiksiz olarak tamamlanmalıdır. Bu sayede şirket veya kurum ile filmin çekileceği senaryo adına anlaşma şansı kolayca elde edebilir. Ardından gerçekleştirilecek olan çekim adına da yine planlı bir şekilde hangi mekanlarda çekim yapılacağı belirlenmeli ve buna göre ekipmanlar hazırlanmalıdır. Mekanik belirlendikten sonra ise mutlaka çekim yapılmadan önce ekipmanların doğru bir şekilde buraya yerleştirilmesi çalışmaların daha çabuk ve daha kaliteli bir şekilde son bulmasına fırsat tanıyabilir. Bu işlemler sonucunda baştan sona kurgu aşamasına geçirmeden önce bütün bu çalışmalar doğru bir biçimde tamamlanmış olur.

Tecrübeli Çalışanlar Eşliğinde Profesyonel Kurgu Çalışması

Film ve video tanıtımları için çekilen görüntüler ile birlikte yapılan seslendirmeler profesyonel kurgu ekipmanları kapsamında bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olmuş kişiler ile gerçekleştirilir ve bütün korku baştan sona görsel efekt yazılımları eşliğinde desteklenir. Özellikle film için ortak bir şekilde verilen karar çerçevesinde süre ve bu bağlamda filmin ritmi de bu aşamada belirlenir. Hem film çekimleri hem fotoğraf çekimleri ile birlikte aynı zamanda video tanıtımları bu konuda baştan sona plan ve program dahilinde hazırlanarak kurgu ile birlikte son bulmak suretiyle teslim edilir.

TÜM OTEL YÖNETİMİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

YENİ NESİL WEB TABANLI OTEL PROGRAMI

Konaklama sektörüne hizmet veren işletmelerin işlerini kolaylaştırıp misafir odaklı bir sistemde birleştiren MEGASUITE, misafirlerinizin giriş çıkış kayıt işlemleri, kimlik bildirimi, rezervasyon takibi, odaların anlık durumları ve daha birçok detayı online olarak takip edebileceğiniz yeni nesil web tabanlı müşteri takip ve otel yönetim otomasyonudur.