64 MEGABYTE BİLİŞİM AJANSI

Firmamız, bilişim dünyasında, yeterli bilgi birikimini, etkili donanım hizmetleri özellikleriyle birleştirerek, etkili hizmet anlayışını meydana getirmiştir. Bilgi çağının gerektirdiği ve her geçen gün gelişmeye devam eden bilgi birikim cihazlarının bakım, onarım ve servis işlemleri, firmamız tarafından özel olarak gerçekleştirilmektedir. Eleman kategorisinde, gerekli sertifikaya sahip olan ve yılların deneyimi ile tecrübeli hizmet anlayışını tercih eden kişileri tercih etmektedir. Donanım ve yazılım desteği kategorisinde, parça desteği konusunda da yardımcı olan firmamız, hızlı ve etkili çözüm yöntemleriyle kısa zamanda iş dünyanızın kaldığı yerden devam etmesini sağlamaktadır.

Sektöründe profesyonel hizmet anlayışını benimseyen ve istediğiniz mükemmel ve etkili bilişim hizmetlerini pratik bir şekilde veren şirketimiz, garantili ve güvenli hizmet anlayışını çalışma prensibi haline getirmiştir. Kurumsal kimlik anlayışı ile yeniliklere açık olan ve bütün yeni cihazları tek tek inceleyen firmamız, güvenilir çalışma yöntemlerini tercih etmektedir. Bu sektörde acil çözümlerin güvenilir bir şekilde yapılması önemlidir. Bilgisayar ve benzeri birçok cihaz, iş ve normal hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Bu nedenle, kısa zamanda bilgisayar ve program sorunlarının çözülmesi gerekir. Bu konuda yılların tecrübesine sahip olan kuruluşumuz, hızlı servis hizmetini, kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirmek için, gerek eleman yetiştirme konusu olsun, gerekse parça temin işlemleri olsun, en iyi çözümleri sizler için tercih etmektedir.

Bilişim dünyasında benzer rakiplere fark atan kuruluşumuz, etkili çözüm yöntemleriyle istediğiniz hizmeti kolay bir şekilde vermektedir. Yılın her gününde hizmet veren kuruluşumuz, bütün hava koşullarında servis hizmetlerini aksatmamaktadır. Resmi kurumlar, özel kurumlar, eğitim kurumları ve şahıslar, firmamızın hızlı, güvenilir ve disiplinli çalışma sisteminden faydalanabilir. Takım ruhu ile hareket eden ekibimiz, çözüm yöntemlerinde, kolay etkili olan ve kısa zamanda çözüm üreten şıkları tercih etmektedir. Bilişim dünyasında yeterli özelliklere sahip olmayan kişileri, firmamıza dahil etmiyoruz. Her zaman tecrübeli ve konusunda uzman kişileri kadromuza dahil ediyoruz.

Özverili ve disiplinli çalışan ekibimiz, müşteri memnuniyetini dikkate alarak, en kaliteli hizmeti vermek için yarışmaktadır. Müşteri beğeni grafiğinin en üst sıralarında yer alan şirketimiz, benzer firmalar içerisinde en çok tercih edilen kuruluştur.

TÜM OTEL YÖNETİMİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

YENİ NESİL WEB TABANLI OTEL PROGRAMI

Konaklama sektörüne hizmet veren işletmelerin işlerini kolaylaştırıp misafir odaklı bir sistemde birleştiren MEGASUITE, misafirlerinizin giriş çıkış kayıt işlemleri, kimlik bildirimi, rezervasyon takibi, odaların anlık durumları ve daha birçok detayı online olarak takip edebileceğiniz yeni nesil web tabanlı müşteri takip ve otel yönetim otomasyonudur.